Kryesore

Morena Taraku flet për ish të dashurit e saj: Më pëlqejnë kur më kërkojnë një shans të dytë

13:00 - 02.08.20 gsh

Morena Taraku ka zgjedhur Turqinë për të bërë disa ditë pushime. Si gjithnjë provokuese në rrjetet sociale, modelja ka lëshuar njëmesazh për ish të dashurit e saj.“Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve të mi kur ata duan një shans të dytë”, ka thënë ajo. Kujtojmë se bukuroshja nuk ka zbuluar se kush e shoqëron në këto pushime, duke zgjedhur të flas për ishat e saj dhe jo për lidhjen aktuale.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE