Kronikë

Pamje nga ngjarja e rëndë në Fushë-Prezë, i moshuari punonte si taksist (Foto)

19:03 - 03.08.20 gsh

Detaje të reja zbardhen nga vrasja e 71-vjeçarit Abdulla Budlla, në Fushë Prezë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se viktima është qëlluar nga një distancë 3-4 metra.Trupi i pajetë i të moshuarit është gjetur jashtë makinës së tij, çka ngre dyshime se diçka e ka bërë atë të dalë nga mjeti, një pritë, një telefonatë apo diçka tjetër.

1 vrasjaaaa
<
>

Mësohet se i moshuari punonte prej vitesh taksist pa licencë në fshatin e tij, Hametaq, disa kilometra larg krimit, dhe njihej nga të gjithë, por nuk rezulton të ketë pasur probleme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.