Kryesore

Vitet “mbeten” në vend për Manjola Nallbanin, këngëtarja shfaqet në top formë me bikini

22:20 - 04.08.20 gsh

Pas Eli Farës dhe Irma Libohovës, që sfidonin vajzat e reja me linjat perfekte, edhe pse në moshë, edhe Monjola Nallbani duket se nuk mbetet pas me bukuritë e saj dhe format për t’u admiruar.Fiziku i saj është një detaj që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja, por së fundi ajo i ka mahnitur të gjithë me imazhin e publikuar në Instagram.Ajo është shfaqur me një fustan ngjyrë të gjelbër të ngjitur pas trupit dhe duket vërtetë e bukur. Këngëtarja është 51 vjeç dhe trupi i saj është vërtet për t’u pasur zili.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.