Kosova

Kosovë/ Dy vëllezër humbin jetën nga COVID-19 në një ditë

15:00 - 05.08.20 gsh

Dy vëllezërit Mustafë Zekaj dhe Zekë Zekaj, të moshës 85 dhe 78 vjeç, humbën jetën gjatë natës në Novosellë të Pejës.Vëllezërit kishin simptoma të COVID-19, dhe dyshohet se humbën jetën nga virusi.

Gjatë 24 orëve të fundit, sipas ISHPK-së u regjistruan 225 raste, prej tyre 6 rezultojnë nga Peja.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.