Aktualitet

U fut për të mbledhur rrjetat e peshkimit me burrin e dy djemtë, gjendet trupi i gruas së mbytur në Himarë

12:20 - 05.08.20 Gazeta Shqiptare

Është gjendur trupi i gruas së mbytur në Himarë. Pas disa orësh kërkime nga roja bregdetare është gjetur i pajetë trupi i Mirela Ramës.Ajo bashkë me bashkëshortin dhe dy djemtë dolën në orët e para të mëngjesit për të mbledhur rrjetat e peshkimit, por prej stuhisë peshkarexha e tyre u përmbys.

“Një milje përballë Dhërmiut Policia Kufitare në bashkëpunim me Rojen Bregdetare bënë të mundur gjetjen e shtetases M.R , e cila ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në det,”-bën me dije Policia.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.