Kronikë

Vrasja e të moshuarit në Fushë-Prezë/ Identifikohet autori, disa të shoqëruar në Nikël e Rinas

15:12 - 05.08.20 gsh

Policia e Tiranës ka identifikuar autorin e vrasjes së 71-vjeçarit Abdulla Budlla dy ditë më parë në Fushë-Prezë.Gazetarja Dorjana Bezat duke iu referuar burimeve nga policia raportoi se sektori i krimeve të rënda në Policinë e Tiranës po zhvillon një operacion për kapjen e vrasësit të 71-vjeçarit.

Mësohet gjithashtu se janë shoqëruar disa persona në zonën e Rinasit dhe të Niklës. Në zonë ka forca të shumta policie që po kryejnë kontrolle.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.