Aktualitet

Paskuqan/ Merr flakë autobusi në lëvizje (Detaje)

13:27 - 06.08.20 gsh

Një autobus në Paskuqan ka marrë flakë në lëvizje pak minuta më parë.Ngjarja ka shkaktuar frikë dhe panik tek udhëtarët, por fatmirësisht nuk ka të lënduar mes tyre.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 06.08.2020, rreth orës 13:00, në Paskuqan si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në ecje mjeti autobuz me drejtues shtetasin E.J.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëmë materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.