Kronikë

Aksident i rëndë në Peqin, një i vdekur dhe një i plagosur

16:59 - 07.08.20 gsh

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Peqin.Burimet bëjnë me dije se janë përplasur dy motorë dhe për pasojë një person ka humbur jetën, ndërsa një është plagosur rëndë. Viktima është identifikuar si Ilirian Shabani 49 vjeç.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.