Kryesore

“Dua mamin”, në gjendje jo të mirë shëndetësore, Bebe Rexha do t’i nënshtrohet operacionit

16:20 - 07.08.20 gsh

Këngëtarja Bebe Rexha prej ditësh ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore, pasi vuan nga infeksioni i sinusit. Bebe ka treguar se ka vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje koke prej ditësh. Si rrjedhojë duhet t’i nënshtorohet një operacioni.Këngëtarja duket se po i kalon këto momente të vështira larg prindërve, pasi në një postim ajo ka treguar nevojën për të pasur  pranë nënën e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.