Kryesore

“Jam e lirë”, këngëtarja mposht COVID-19 dhe nis pushimet

13:13 - 08.08.20 gsh

Adelina Thaçi rezultoi pozitive me COVID-19 në fillim të korrikut, por duket se këngëtarja e ka mposhtur virusin.Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo ka treguar se tashmë ka nisur dhe pushimet me familjen e saj. “Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time”, shkruan ajo, duke lënë të nënkuptohet se e ka fituar betejën me virusi.

Më 8 korrik, këngëtarja zbuloi se ishte infektuar nga virusi, dhe kishte simptoma si lodhje, dhimbje të syve, dhimbje koke dhe qafe.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.