BLUETOOTH

Morena Taraku nis lidhjen me një shtetas turk. Kush është i dashuri që e mbush me dhurata

12:20 - 08.08.20 Gazeta Shqiptare

Morena Taraku prej disa kohësh është shpërngulur në Turqi, ku dhe po tenton të prekë famën ndërkombëtare, por pse jo edhe të shijojë një dashuri të re. Së fundmi në një postim që ka bërë në ‘Instastory’ ka ndarë me ndjekësit dhuratat që ka marrë ku siç shihet në tullumbacet që janë në formë zemre, në të cilat shkruhet “Të dua”, në gjuhën turke. Ndoshta Morena ka nisur një histori të re dashurie me një turk dhe ka zgjedhur ta jetojë këtë lidhje larg syrit të publikut.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.