Kryesore

Shqiptari përdhunon të miturën greke, ja çfarë deklaroi në polici

09:22 - 08.08.20 gsh

Një 19-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi akuzohet për përdhunimin e një të miture.Ka qenë vetë e mitura greke, e cila ka denoncuar në polici 19-vjeçarin, duke thënë se ishte takuar me të në një shkollës dhe më pas ai e kishte përdhunuar.

Mediet greke raportojnë se ngjarja ka ndodhur në zonën e Kretës, ku shqiptari është arrestuar menjëherë dhe po përballet me akuzat.

Sakaq, 19-vjeçari ka thënë se gjithcka është bërë me vullnetin e të miturës, me të cilën siç është shprehur shqiptari, ka një lidhje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.