Kronikë

Të maskuar e me kallashnikov në dorë, momente nga sulmi në hotelin në Tushemisht (Video)

10:49 - 08.08.20 gsh

Detaje të reja zbardhen nga të shtënat me armë zjarri në Tushemisht, ku u qëllua me breshëri plumbash drejt automjeteve të parkuara.Gazetarja Kodra sjell  pamjet e sulmit të parë, ku shihen autorët me kallashnikov në dorë dhe të maskuar, të cilët largohen me një motor.

Burimet bënë me dije s të shtënat kane qenë  për t’i dërguar një mesazh pronarit të hotelit. Ndërsa ende nuk dihet ende se çfarë konflikti mund të kenë pasur autorët me personin në fjalë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.