Kronikë

Të shtënat me armë zjarri në Tushemisht/ Dyshohet se u qëllua 100 herë, autorët mesazh pronarit

09:54 - 08.08.20 gsh

Detaje të reja zbardhen nga të shtënat me armë që u regjistruan mëngjesin e sotëm në parkingun e një hoteli në Tushemisht.Gazetarja Lorena Kodra raporton se autorët kanë qëlluar me kallashnikov mbi 100 herë drejt makinave të parkuara, duke dëmtuar 6-7 prej tyre, si dhe xhamat e hotelit.

Siç raporton gazetarja Kodra, ky ka qenë një paralajmërim ndaj pronarit të hotelit, ku u qëlluan makinat e parkuara, duke dëmtuar edhe mjete të pushuesve.

Ndërkohë, mësohet se pronari i hotelit është shtetasi me iniciale J. M.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.