Bota

“The Simpson” parashikuan shpërthimin në Bejrut? Publikohet video

14:06 - 08.08.20 gsh

Shpërthimi që u regjistrua pak ditë më parë në portin e Bejrutit dhe shkakoi qindra viktima e mbi 5,000 të plagosur, ka tronditur mbarë botën.Se fundmi është publikuar një pjesë nga seriali i “The Simpson”, ku shumë njerëz mendojnë se kjo gjë është parashikuar që në të kaluarën.

Ka pasur shumë raste, kur seriali “The Simpson” ka parashikuar ngjarje të rëndësishme dhe që kanë ndodhur dhe në realitet. Ndërsa tani shumë postime në mediat sociale, pretendojnë se ky shpërthim është parashikuar që në të kaluarën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.