Aktualitet

13-vjeçari dërgohet i vdekur në spitalin e Sarandës, policia nis hetimet

10:10 - 09.08.20 gsh

Një i mitur, D. M, 13 vjec, banor i Delvinës, ka shkuar i vdekur në spitalin e Sarandës.Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit.

Policia është duke hetuar ngjarjen, ndërsa ende nuk ka një informacion ku dhe pse ka vdekur 13 vjecari.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.