Aktualitet

Diell dhe vranësira, ja parashikimi i motit për sot

09:00 - 09.08.20 gsh

Përmirësim i lehtë pritet të vijë gjatë ditës së diel me më tepër orë me kthjellime por edhe alternime vranësirash.Në relievet kodrinore-malore këto vranësira në orët e nxehta të ditës do të shoqërohen me reshje shiu afatshkurtër në formën e shtrëngatave dhe stuhive.

Por, sa i përket vijës bregdetare – ndryshe nga dita e shtunë – parashikohet që të ketë më tepër orë me diell për ata që tashmë ndodhen me pushime.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.