Kryesore

Simone Inzaghi baba për herë të tretë, vjen në jetë Andrea

13:40 - 09.08.20 gsh

‘Emocioni nuk ka fjale… mirëseerdhe Andrea!“ Faleminderit grupit tim të pabesueshëm, ju dua shumë’ shkruan Gaia Lucariello që ka postuar një foto familjare.Nga shtrati i spitalit pas lindjes, ajo pozon me fëmijët e dytë në krahë, më Simone Inzaghin dhe Lorenzon. Për Inzaghin bëhet fjalë për fëmijën e tij të tretë.

Djalin e parë Inzaghi e ka me ish bashkëshorten e tij Alessia Marcuzzi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.