Uncategorized

Vijnë me COVID nga Gjermania, çifti nga Librazhdi vë në alarm familjen dhe qytetin

20:31 - 09.08.20 gsh

Një çift nga Librazhdi, i sapokthyer nga Gjermania, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.Ndërkohë që mësohet se ditën e sotme u janë bërë tamponët edhe familjarëve të tyre, duke e rikthyer këtë qytet në listën e qyteteve me raste pozitive me Covid 19.

Kjo situatë ka bënë në alarm edhe personat që kanë qenë në kontakt me çiftin.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.