Aktualitet

Sherr me thika në Pogradec, plagosen dy persona

15:46 - 10.08.20 gsh

Një konflikt midis dy personave ka ndodhur në fshatin Rëmenj të Pogradecit. Burime nga policia bëjnë me dije se të dy këta shtetas janë plagosur me mjete të të mprehta.Po të njëjtat burime shtojnë se njeri prej tyre është plagosur në kokë dhe tjetri në këmbë. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.