Kryesore

Aurela Gaçes i vjedhin Facebook-un, ja video që i postojnë

17:00 - 12.08.20 gsh

Aurela Gaçes i kanë vjedhur profilin e saj zyrtar në Facebook. Lajmin e bën të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, ku njofton dhe se po punon për rikthimin e faqes, që kishte 700 mijë ndjekës.Ndërkohë që në faqen e saj, e cila tashmë menaxhohet nga persona të panjohur, janë postuar video të ndryshme, ku ndër to shihet edhe një video teksa kapet peshk. Vetë këngëtarja u shpreh se po punohet që ti rikthehet përsëri faqja e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.