Kryesore

Dasëm në horizont! Rozana Radi jep lajmin: Do të martohem aq shpejt sa s’ta pret mendja

18:10 - 13.08.20 gsh

Këngëtarja e njohur Rozana Radi duket se së shpejti do t’i japë fund beqarisë.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi zhvilloi një mini-intervistë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, ku zbuloi se së shpejti do të martohet.Mes shumë pyetjesh Rozana i është përgjigjur dhe asaj që flet për martesën.

“Kur do martohesh?”, ishte pyetja  drejtuar këngëtarës, ndërsa nuk hezitoi të ndajë lajmin e mirë dhe me ndjekësit: Aq shpejt sa s’ta merr mendja.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.