Rajoni

Konfirmohen 204 raste të reja e 5 viktima nga COVID-19 në Greqi

20:57 - 13.08.20 gsh

Greqia raportoi për 204 raste të reja me COVID-19, duke arritur në 6381 numri i përgjithshëm i të infektuarve.Gjithashtu u bë me dije se në 24 orët e fundit u shënuan dhe 5 viktima nga virusi, ndërsa 22  pacientë po trajtohen të intubuar. Mosha mesatare e të cilëve është 65 vjeç.

Deri më tani, në vendin fqinj regjistrohen 221 viktima nga COVID-19.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.