Kronikë

Vrasja e dyfishtë në Lushnjë më 2017/ Arrestohet i riu në Tiranë (Emri)

19:51 - 13.08.20 gsh

Policia e Tiranës ka arrestuar sot Anterio Kaloshin, i kërkuar për vrasjen e dyfishtë në vitin 2017.Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “News 24” se Anterio Kaloshi ishte duke udhëtuar me Meard Berberin. Ky i fundit është i dyshuar për ngjarjen e 8 gushtit ku u sulmua një hotel në Tushemisht.

Në qytetin e Lushnjës, më 2017, mbetën të vrarë shtetasit Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.