Kryesore

Është myslimane por vendos varëse me kryq, Arbenita: Ndoshta nuk jam shembull i mirë, por…

12:52 - 14.08.20 gsh

Modelja Arbenita Ismajli, e cila njihet edhe si e dashura e reperit Fero është gjithomonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë së saj.Së fundmi, duket se ndjekësve të saj u ka rënë në sy varësja me kryq, të cilën modelja e mban herë pas here pavarësisht se është myslimane.

“Kam prej atyre që më komentojnë se pse vë varëse me kryq përderisa jam myslimane. Ajo për mua do të thotë thjesht qafore. Ndoshta nuk jam shembull i mirë, por jam krenare që jam myslimane dhe asgjë në tokë nuk mund ta ndryshojë këtë”, ka shkruar Arbenita në Instastory.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.