Kronikë

Gjendet i vetëvarur 28-vjeçari në Durrës

12:22 - 14.08.20 gsh

Një 28-vjeçar është gjetur i vetëvarur paraditen e sotme në banesën e tij në Durrës.Sipas burimeve zyrtare, bëhet fjalë për shtetasin me iniciale  K.M., 28 vjeç, banues në Durrës.

Ende nuk dihen arsyet e aktit të rëndë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. Nuk

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.