Kryesore

Situatë kaotike në Kakavijë, dy të moshuar dërgohen me urgjencë në spital

11:38 - 14.08.20 gsh

Situata në pikën kufitare të Kalimit në Kakavijë sa vjen dhe po rëndohet. Radhët e gjata në Kakavijë vijojnë, ndërsa autobusët dhe taksistët po i lënë pasagjerët larg pikës kufitare dhe ata kanë lëvizur më këmbë.Burimet bëjnë me dije se së fundmi dy të moshuar në Kakavijë janë nisur drejt spitalit për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësor.

Mësohet se nga pala greke nuk po punohet me kapacitet të plotë. Sakaq, temperaturat e larta vështirësojnë më shumë pritjen e qytetarëve.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.