Kryesore

Dj Sardi bën deklaratën e papritur për Mozzik: Nuk do t’i luaj kurrë këngët e tij

09:54 - 15.08.20 gsh

Dj i njohur Sardi i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij më të fundit, gjatë një interviste për emisionin “Pushime on Top”, ku është pyetur se cilën këngë nuk do ta luante kurrë edhe pse njerëzit mund ta dëshirojnë pa fund.Ai u shpreh se nuk do t’i luaj kurrë këngët e reperit Mozzik.

“Nuk do ta luaj kurrë edhe pse ma kërkojnë njerëzit, sidomos këngët e albumit të tij të fundit, Mozart”, u shpreh Dj Sardi.

Mesa duket mes reperit dhe Dj Sardit mund të ketë pasur ndonjë hatërmbetje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.