Foto-galeri

S’ka plazh? S’ka problem! Ky është trendi i fotove në Instagram që po bën namin

16:44 - 26.08.20 Gazeta Shqiptare

S’ka plazh? S’ka problem!Çuditërisht fotot më të pëlqyera të kësaj vere nuk kanë aspak lidhje me pushime tropikale apo me rërë e dallgë në sfond.

Trendi i fotove që po bëjnë namin në Instagram këtë verë është më afër shtëpisë dhe shumë thjesht i realizueshëm.

Gjithçka që ju duhet është një batanije ose një çarçaf dhe pak bar.

Për t’jua bërë më të qartë, trendi i fundit i fotove është “pikniku i rremë” …kështu quhet, por ju mund ta realizoni vërtet një piknik dhe me atë rast të bëni edhe një foto për Instagramin tuaj.

455821 455826 455825 455824 455823 455822
<
>

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.