Foto-galeri

FOTO/ Kur dasmat shkojnë si mos më keq

11:56 - 27.08.20 Gazeta Shqiptare

Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq.Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.

Çiftet e të ftuarit në situata të sikletshme dhe gjithmonë një paparac që kap momentin perfekt. Në fotot e mëposhtme do të shihni situata vërtetë të çuditshme.

tryyyu foto-kryesore-1-3 uoiuiouer foto-kryesore-1-4 e wrert uoiuoio r-1 kht j-5 ghwqq fgghghj hjr dgs hgjgjrr rtyrww saaa-1 uooo
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.