Foto-galeri

Çmenduri “pa limit”! Këto foto do t’ju ndryshojnë ditën

16:15 - 29.08.20 Gazeta Shqiptare

Persona të ndryshëm në të gjithë botën, padyshim që e bëjnë jetën akoma më të bukur e me ngjyra.Me moskokëçarjen e tyre dhe të bërit spontan të gjërave ato krijojnë momente sa qesharake aq edhe të bukura.

Mediat e huaja kanë publikuar foto të njerëzve dhe objekteve të ndërtuara prej tyre që kanë diçka që të tjerët i bëjnë të qeshin.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme:

 

32463798-8670821-image-a-36_1598544075752 32463774-8670821-image-a-43_1598544116332 - Copy 32463778-8670821-image-a-42_1598544110434 - Copy 32463772-8670821-image-a-44_1598544121387 - Copy 32463772-8670821-image-a-44_1598544121387 32463802-8670821-image-a-37_1598544081751 - Copy 32463796-8670821-image-a-38_1598544087607 32463788-8670821-image-a-39_1598544093212 32463784-8670821-image-a-40_1598544099261 32463780-8670821-image-a-41_1598544105016 32463786-8670821-image-a-33_1598544057558 32463794-8670821-image-a-35_1598544070818 32463782-8670821-image-a-34_1598544066085-1
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.