Foto-galeri

Foto që do t’ju hutojnë, do i kuptoni pasi t’i shihni dy herë

12:15 - 31.08.20 Gazeta Shqiptare

Ndonjëherë sytë tanë mund të na mashtrojnë. Ne mund të mendojmë se po shohim një gjë, por kur hedhim një vështrim të dytë, kuptojmë se ajo që pamë ishte krejtësisht e ndryshme nga realiteti.Fytyra me buzëqeshje në objekte, iluzione optike dhe dizajne mashtruese janë disa shembuj të përditshëm të këtij mashtrimi vizual.

Ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.

 

83dc465a54b2260aaf253961cb 72f928596c956f94d4c6271439 da375b55bda55fa2384aa3d6c6 f665995bc6a0f2495859b64bf6 e2a5ed510ca5ae0ac48285513d 732cc95183b92650b08813761c 03c75a55afabad9b356f7b2fe3 182d9259d99a1934691aa1687f 5e9d2b5c3085a65b8569d26dd9 43e5fc50a1a779a666219242d5 3a42dc5c6d8649f0c8c58e4929 74f71b51a1908554c2405bdcdf b0101558f79125b9dfdb101916 6eb7bf5081b8c884cd3895fe6f 02b0a75210824ee0a69e679186 fff928537ba31bb927c7363d99 5e3cdc56ddbfc9fc0f0f2e9b8b
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.