Kryesore

HIDHET SHORTI/ Kukësi “peshkon” Volfsburgun, më shumë fat për Teutën dhe Laçin

13:37 - 31.08.20 Gazeta Shqiptare

Kukësi, Laçi dhe Teuta kanë njohur rivalët e tyre në raundin e dytë të Ligës së Europës. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë ekipit kuksian me gjermanët e Volfsburg.Në raundin tjetër të Europa League, Teuta do të luajë kundër spanjollëve të Granada, ndërsa Laçi do të përballet me izraelitët e Hapoel Ber Sheva Ndeshjet e raundit të dytë në Ligën e Europës do të zhvillohen më 17 shtator.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.