Kryesore

”Trondiet PSG”/ Tre lojtarë me COVID, mes tyre edhe Neymar dhe Di Maria pozitivë

17:19 - 02.09.20 gsh

Neymar, Di Maria dhe Leandro Paredes janë tre lojtarët që kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.Të tre lojtarët sipas ‘L’Equipe’ pushuan në ishullin spanjoll të Ibizës dhe pas kthimit në Paris janë infektuar.Por ndërkohë teksa ata janë vetkarantinuar, lojtarët e tjerë dhe stafi do të testohen të gjithë për të verifikuar nëse ka të tjerë ose jo.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.