LIFE STYLE

Këto katër ngjyra do t’i bëjnë veshjet tuaja të duken luksoze këtë vjeshtë

14:39 - 12.09.20 gsh

Një nga sektorët e prekur nga pandemia e Covid-19 është  industria e modës. Mund të themi se kanë ndryshuar trendet më të fundit.Falë një përqendrimi të shtuar nëkarantinë, duke dashur të shtohen veshjet që zgjasin në kohë, përveë modeleve, kanë ndryshuar edhe ngjyrat.

Mirëpo, janë katër ngjyra të cilët stilistët i kanë veëuar dhe shprehen se ata që do t’i përdorin do të duken sa fashion dhe aq luks.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.