Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Durrës

21:31 - 16.09.20 gsh

Disa të shtëna me armë zjarri janë raportuar nga qyteti i Durrësit pak minuta më parë, ndërsa nuk dihen ende detaje.Policia është nisur drejt vendngjarjes dhe pritet të zbardhë detaje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.