Kronikë

Të shtënat me armë zjarri në Durrës (Detaje)

21:49 - 16.09.20 gsh

Zbardhen detaje nga të shtëna me armë zjarri në Durrës.Gazetarja Dorjana Bezat raporton ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë dhe fatmirësisht nuk ka të plagosur.

Gazetarja Bezat, shton se të shtënat janë regjistruar në lagjen 16 të qytetit bregdetar mes disa të rinjve, por nuk ka të lënduar, pasi është qëlluar në ajër.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.