BLUETOOTH

Robert Berisha poston foto me të brendshme dhe zbulon më shumë sesa duhet

20:00 - 19.09.20 Gazeta Shqiptare

 Robert Berisha publikoi në “Instagram” pak ditë më parë një foto me të brendshme. Ashtu si bie në sy, kjo pozë ka zbuluar më shumë sesa duhet nga këngëtari që mesa duket është penduar dhe e ka larguar menjëherë këtë shkrepje, duke e zëvendësuar me një tjetër ku mbante veshur edhe pantallona.

 

Megjithatë fansave nuk kishte sesi mos t’i binte në sy, se në këtë foto këngëtari e ka ekzagjeruar pak, pasi dallohen lehtësisht format e organit gjenital. Duket se edhe vetë Roberti e ka riparë këtë pozë të tepruar dhe menjëherë e ka fshirë, por mos të harrojmë se gjithçka në rrjetet sociale mbetet.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.