Kryesore

Dalin rezultatet në Tropojë, skualifikohet një tjetër ish-kryebashkiak, ja 5 emrat e përzgjedhur nga anëtarësia e PD

22:30 - 25.09.20 Gazeta Shqiptare

Anëtarësia e PD në Tropojë ka përzgedhur 5 kandidatët e saj për fazën tjetër të procesit të përzgjedhjes.
BalkanWeb mëson se sipas votave renditja është e tillë:1-Isuf Çela

2- Xhem Neza
3-Mimoza Hajdarmata
4-Lush Susaj
5- Feride Rrahmani

Ndërkohë bie në sy se si në Kukës dhe në Tropojë, janë skualifikuar ish-kryebashkiakët e PD. Anëtarësia e Tropojës ka skualifikuar Besnik Dushaj si më të papëlqyerin në bazë të votave.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.