Kronikë

E rëndë në Fier, dhëndri tenton të vetëvritet me thikë në shtëpinë e vjehrrit

09:46 - 25.09.20 gsh

Një ngjarje e rëndë rapohet në Fier mëngjesin e sotëm, ku një 36-vjeçar ka tentuar të vetëvritet.Sipas burimeve zyrtare, rreth orës 08:30, në banesën e vjehrrit të tij, shtetasit S. A., dyshohet se ka tentuar të vetëvritet me mjet prerës (thikë), shtetasi T. J., 36 vjeç, banues në Tiranë.

Aktualisht 36-vjeçari ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.