Foto-galeri

Këta të famshëm lanë të dashurit VIP-a dhe u martuan me njerëz të thjeshtë

16:50 - 25.09.20 Gazeta Shqiptare

Në Hollywood është e zakonshme që personat e famshëm të lidhen, fejohen apo martohen me kolegët e tyre.Ekspertët e marrëdhënieve besojnë se është më e lehtë për figurat publike që të dalin me dikë, i cili bën të njëjtin stil jetese.

Por personat e mëposhtëm kanë zgjedhur njerëz të thjeshtë për të kaluar jetën e tyre…

 

Sylvester-Stallone Patrick-Dempsey Tobey-Maguire Tina-Fey-1 Jeff-Bridges Vince-Vaughn Christian-Bale-1 Alec-Baldwin Natalie-Portman Elizabeth-Banks Zoe-Saldana Mark-Ruffalo The-Rock Gal-Gadot Scarlett-Johansson
<
>

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.