Kryesore

Vajza e Sabianit pozon topless, nuk do ta besoni se kush është fotografi

22:02 - 25.09.20 Gazeta Shqiptare

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale.Së fundmi ajo ka publikuar disa foto e shtrirë në krevat dhe duke pozuar topless.

E menjëherë pas këtyre fotove, bukuroshja ka publikuar disa foto të tjera “të nxehta”, ndërsa thekson faktin se i’a ka shkrepur i ati, duke treguar edhe njëherë se Sabiani nuk i ka aspak problem pozat e të bijës.

461479 461484 461483 461482 461481 461480
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.