Kryesore

Adelina Tahiri në pritje të ëmbël? Këngëtarja poston foto me bashkëshortin, shfaqet me barkun e rrumbullakosur

10:13 - 27.09.20 gsh

Këngëtarja Adelina Tahiri duket se është në pritje të ëmbël.Në postimin e fundit të publikuar krah bashkëshortit të saj në rrjetet sociale, fansat vënë re se barku i këngëtares dukej më i rrumbullakosur se zakonisht. Megjithatë Adelina ende nuk ka reaguar përsa i përket kësaj çështje.

Këngëtarja dhe avokati i pushtetshëm maqedonas zyrtarizuan lidhjen disa vite më pare. Të dy janë prindër të një djali me emrin Jon.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.