Kronikë

Aksident në Tiranë, makina përplas 10-vjeçaren, dërgohet me urgjencë në spital

11:46 - 27.09.20 gsh

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë, ku një automjet që drejtohej nga A.H., ka aksidentuar një vajzë të mitur me iniciale E.M., 10 vjeçe.E mitura është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Me datë 27.09.2020, rreth orës 10:54, në bulevardin “Gjergj Fishta” mjeti me drejtues shtetasin A.H., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale E.M., 10 vjeçe, e cila është dërguar menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.