Kryesore

Foto/ Granit Xhaka feston ditëlindjen, partnerja i bën urimin më të ëmbël

14:55 - 27.09.20 gsh

Futbollisti i njohur Granit Xhaka feston sot ditëlindjen. E mes urimeve të shumta në ditën e tij të veçantë, nuk kishte si të mungonte dhe një dedikim nga bashkëshortja e tij, Leonita.Përmes një postimi në ‘Instagram’ ku futbollisti shfaqet pranë të vogël së tyre, Leonita shkruan: “Gëzuar ditëlindjen dashurisë sime. Jam kaq e lumtur të të kem në jetën time. Për sa kohë të kam pranë vetes, e di që çdo gjë është e mundur. Të dua”.

Kujtojmë se futbollisti dhe partnerja e tij janë prindër të një vajze të quajtur Ayana.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.