Foto-galeri

Fotot e frikshme që tregojnë se macet janë ‘demonë’ të vërtetë…

20:02 - 28.09.20 Gazeta Shqiptare

Njerëzit janë magjepsur nga mistika e maceve që në kohërat e Egjiptit të Lashtë.Shumë vizatime janë bërë për nder të tyre dhe tregimet e shumta rreth zgjuarsisë së maceve me siguri dëshmojnë për vendin e tyre unik në botën tonë.

Mirëpo, “Bored Panda” ka grumbulluar disa fotografi të çuditshme të tyre. Sipas artikullit, këto imazhe tregojnë që ato nuk janë aq të pafajshme.

Madje, thuhet më tej në artikull se macet kanë një lidhje të veçantë me vetë djallin.

640-0-5f6f285caf09c 640-0-5f6f28e1d3768 640-0-5f6f28a6ce22f 640-0-5f6f28a6a2c60 Screenshot_24-15 640-0-5f6f28a6ce22f-1 640-0-5f6f285db24da 640-0-5f6f285d85909 640-0-5f6f285d3ec50 640-0-5f6f285d6228b 640-0-5f6f285d1a6a7 640-0-5f6f285cd9185
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.