Kronikë

Abuzoi seksualisht me vajzën e mitur të bashkëshortes, Gjykata lë në burg njerkun

19:05 - 29.09.20 gsh

Gjykata e Durrësit ka dhënë arrest me burg për njerkun L.K, që kishte abuzuar seksualisht me vajzën e gruas së parë.Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton se masa e arrestit është dhënë bazuar mbi ekspertizën mjeko-ligjore.

Dy ditë më parë 39-vjeçari ra në pranga pasi nëna zbuloi gjithë ngjarjen duke folur me të bijën 14-vjeçare pasi shihet se nuk shkonte diçka tek ajo.

Nëna zbuloi se ish-burri kishte abuzuar seksualisht me vajzën dhe madje vijonte të tentonte sërish

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.