Foto-galeri

Fustanet më të çuditshëm që janë përdorur ndonjëherë për dasma

19:54 - 29.09.20 Gazeta Shqiptare

Dita e ceremonisë martesore për shumëkënd mund të konsiderohet si dita më e rëndësishme e jetë. Por për shumë vajza përzgjedhja e fustanit të nusërisë është një sfidë më vete.Ka nga ato që e kalojnë me sukses këtë sfidë, por nga krahu tjetër ka dhe nga ato që dështojnë në këtë aspekt.

Më poshtë kemi renditur disa nga nuset që kanë veshur fustane shumë të çuditshëm.

 

kryesore-3-1 e1aafddc-0db7-48b6-baca-dfb2ba3ca90d fustanet-me-te-cuditshem-qe-jane-perdorur-ndonjehere-per-dasma_5e9a1e9d7091f 6f34b407-594e-4888-8dc1-72474ac5ef99 e6fdd6f5-677e-44e5-a37b-86a70745f754 8c7dbf4f-e00a-45dc-85d3-3934b17439b7 0d8f7dbb-7028-4c13-bc72-33133eb3ca91 13-6 10ce41d3-c322-472f-809d-b18985c54ff2 kryesore-3
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.