Aktualitet

Zyrtare, viti akademik për studentët fillon më 2 Nëntor

20:55 - 29.09.20 Gazeta Shqiptare

Tashmë është zyrtare! Viti akademik për institucionet e Arsimit të Lartë do të nisë më 2 nëntor.Në një urdhër të ministres së Arsimit Evis Kushi bëhet me dije dhe vendimi.

Kujtojmë se ky do të jetë një vit sfidues për të gjithë studentët për shkak të kushteve që ndodhet vendi nga koronavirusi.

Ata do të ulen në auditorë duke respektuar masat e distancimit social si dhe ato të higjienës.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.