Kryesore

Foto/ Morena Taraku surprizohet nga partneri me dhuratën që çdo vajzë do donte: Edhe unë të dua

12:57 - 30.09.20 gsh

Këngëtarja Morena Taraku ka pohuar prej kohësh se është në një lidhje dashurie. Mirëpo asnjëherë nuk e ka bërë me dije se kush është personi që i ka rrëmbyer zemrën.Ditën e djeshme, ajo ka postuar në ‘Instagram’ surprizën që ka marrë nga partneri i saj. Në foton në fjalë shfaqej një buqetë shumë e madhe me trëndafila të kuq, brenda të cilëve ishte formuar një zemër me trëndafila të bardhë.

“Edhe unë të dua”-shkruan Morena bashkangjitur postimit.

Pak ditë më parë këngëtarja solli dhe projektin më të fundit muzikor të titulluar ‘Bad Girl’ në bashkëpunim me Stresin.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.